Sorumluluk Reddi ve Kullanım Koşulları

Genel Bilgi
bonusburada.com sitesine sağlanan her türlü erişim ve sitenin kullanması bu hükümler “Kullanım Koşulları” doğrultusunda gerçekleşmelidir. İnternet Sitesi bu Kullanım Koşullarını dilediği vakit, öncesinden bildirmeksizin, değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Sorumluluk Reddi
Bu İnternet Sitesi ve örn., okuduğunuz, dinlediğiniz veya gördüğünüz her türlü içerik yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. bonusburada.com, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve aktüel olması mevzusunda büyük bir itina göstermektedir. Ancak; İnternet Sitesi veya içeriği ile alakalı herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir. Yani özel olarak; İnternet Sitesi ve sunulan bilgilerin yada rabıta verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği yada doğruluğu ile ilgili herhangi bir mesuliyet üstlenmemektedir. bonusburada.com, bu İnternet Sitesinin kullanımının herhangi bir problemi bununla beraber getirmeyeceğini yada bağlantınızın kesilmeyeceğini de aynı şekilde temin etmemektedir. bonusburada.com, İnternet Sitesinde yer alan eskimiş detayları kaldırmakla yada güncellemekle yada düzeltmekle mükellef değildir. bonusburada.com ayrıca, bu İnternet Sitesinde yer edinen bilgileri dilediği vakit, evvelinde bildirmeksizin, düzeltme, genişletme veya herhangi öteki bir şekilde yeniden düzen hakkını saklı tutmaktadır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması*
bonusburada.com, bonusburada.com organlarının kasıtlı davranışı veya ağır taksiri sonucu yada kasıtlı davranışı yada ağır kusuru sonucu sizde veya üçüncü taraflarda oluşan hasarlar için sorumluluk kabul etmektedir; sadece düşünülen mesuliyet, yürürlükteki yasaların mecbur kıldıkları ile sınırlıdır. Bunların dışında – doğrusu kasti eylem ve kaba ihmalkarlık haricinde – veya yardımcı temsilcilerin (yüklenici taraflar veya çalışanlar da dahil olmak üzere) sebebiyet verdikleri her türlü diğer hasarlardan ne olursa olsun görevli değildir. Bu İnternet sitesinin her türlü kullanımı, Kullanıcının kendi riski ve sorumluluğu altındadır.

**Üçüncü Taraf Bağlantıları
bonusburada.com İnternet Sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü tarafların web siteleri veya bunların içeriği bonusburada.com`un kontrolü altında bulunmadığı gibi, bonusburada.com bu internet sitelerinin veya içeriklerinin yasalara uygunluğu, doğruluğu, kullanılabilirliği, güncelliği yada eksiksizliği mevzuları ile ilgili kesinlikle sorumluluk üstlenmemektedir. bonusburada.com, üçüncü taraf internet sitelerinden veya bunların içeriklerinden yada bonusburada.com İnternet Sitesine bağlantı veren yada fotoğraf karelerinde yer veren hiçbir web sitesinden sorumlu değildir.

Fikri Mülkiyet Hakları
Bu İnternet Sitesinin içeriği, kısaca burada yer verilen görseller, videolar, görsel ve kelime şeklindeki markalar, beyan logoları, grafik sanat öğeleri, basın bültenleri ve diğer bilgiler, yürürlükteki telif hakları ve fikri mülkiyet hakları ile ile ilgili diğer yasalar kapsamında korunmaktadır. bonusburada.com`un önceden aleni yazılı izni olmadıkça; bu İnternet Sitesinin içinde ne olduğunun ya da tasarımının kısmen yada bütün olarak çoğaltılması, aktarılması veya başka bir halde kullanılması yasaktır. bonusburada.com tarafından verilmiş bu benzer biçimde izinler, bonusburada.com için herhangi bir ödeme yada gider yükümlülüğünü bununla beraber getirmeksizin bonusburada.com tarafınca dilediği vakit geri alınabilir.

Geçerli hukuk
Bu İnternet Sitesinin kullanımıyla yada bununla bağlantılı olarak doğan bütün anlaşmazlıklar, Almanya hukukuna tabidir ve yalnızca bonusburada.com merkezinin yer aldığı Berlin kentindeki (Almanya) mahkemeleri tarafınca çözüme kavuşturulabilir.